Nesedla Vám velikost, barva, nebo jednoduše chcete zboží vyměnit za jakékoli jiné z naší nabídky, případně chcete zboží vrátit, nebo reklamovat, tak jsme připraveni Váš problém co nejrychleji a nejjednodušeji vyřešit.

Prvním krokem je registrace případu pro vrácení, výměnu nebo reklamaci nevyhovujícího produktu. Zaregistrujte svůj případ níže, a srozumitelně Vás provedeme řešením problému.

Připravte si prosím ?číslo objednávky a ?e-mail, který jste uvedli v objednávce. Pokud číslo objednávky neznáte, bude Vám stačit (po potvrzení) pouze e-mail uvedený v objednávce. V případě reklamace můžete ve formuláři připojit i ? fotografii na jejímž základě dokážeme mnohé případy předběžně posoudit, což může urychlit celý proces vyřízení.

Výměna zboží

Pokud Vám náhodou nesedla velikost, barva, nebo jednoduše chcete zboží vyměnit za jakékoli jiné z naší nabídky, tak dle zákona máte na to právo a to nejpozději do 14 kalendářních dnů od převzetí balíku. Výměna se dá provést poštou, ale my Vám nabízíme výhodnější alternativu, a to ve formě výměnného balíku přes kurýra DPD. Nemusíte nikam chodit a prakticky pečovat o nic, splníte podmínky uvedené níže a my se o to už postaráme.

Jak postupovat při výměně:

1. Jako první si zakupte výměnný balík

2. Následně je třeba zaregistrovat případ, vyplněním formuláře uvedeného výše. Stačí zadat číslo a e-mail uvedený v objednávce a poté už jen postupovat podle instrukcí formuláře.

3. My Vám nové zboží zabalíme a pošleme kurýrem DPD spolu s kurýrním obalem a štítkem, aby se zboží vrátilo zpět.

4. Do prázdného obalu zabalíte zboží, které máte doma a předáte ho kurýrovi.

Za výměnný balík zaplatíte spolu 5€ = 2€ (výměnný balík) + 3,00€ (poštovné za nové zboží) + 0,00€ (platba kartou, rychlý převod, platba předem na účet). Pokud si zvolíte platbu dobírkou, cena výměnného balíku bude 6,50 € (dobírka - 1,50 €).

Vrácení zboží

V zákonné lhůtě do 14 kalendářních dnů od převzetí balíku, máte právo zboží vrátit a to bez udání důvodu.

Jak postupovat při vrácení zboží:

1. V první řadě je třeba zaregistrovat případ, vyplněním formuláře uvedeného výše. Stačí zadat číslo a e-mail uvedený v objednávce a poté už jen postupovat podle instrukcí formuláře.

2. Zboží řádně zabalte, tak aby se nepoškodilo

3. Zboží nám odešlete na níže uvedenou adresu. Zboží NIKDY neposílejte na dobírku! Nebude převzato.

4. Následně po obdržení zboží Vám nejpozději do 14 dnů, budou peníze vráceny na Váš bankovní účet (bez poštovného).

Adresa na vrácení zboží:

Fashionformen.sk
Strojárska 2746/105
069 01 Snina

Slovenská republika

Influence