Doprava a platební metody

Doprava a platební metody

Doprava

Způsob platby Cena Doba doručení
123 Kurýr 150 Kč 24 hodin
Packeta výdejní místa 80 Kč 1-2 pracovní dny
Packeta kurýr 100 Kč 1-2 pracovní dny

Platba

Způsob platby Cena
Platba kartou Comgate 0 Kč
Rychlý online převod Comgate 0 Kč
Dobírka 50 Kč

Doprava

Doprava k zákazníkovi je realizována kurýrní službou 123 Kurýr nebo Packetou. Jelikož máme veškeré zboží výlučně skladem, tak všechny objednávky expedujeme (posíláme) ihned v ten samý den, případně následující pracovní den, od vytvoření objednávky. Objednávka Vám bude doručena následující pracovní den.

123 Kurír:

Objednávka Vám bude doručena následující pracovní den kurýrem 123 Kurýr. O přesném čase doručení (hodinové okno), budete informováni formou emailu (s možností změnit čas, den, či místo doručení) den před doručením, stejně v den doručení formou interaktivní sms zprávy. V případě Vašeho nezastižení na adrese doručení, bude objednávka uložena na nejbližším depu 123 Kurýr, přičemž kurýr se bude pokoušet objednávku doručit ještě 2 krát.

Packeta:

Objednávka Vám bude doručena nejpozději do 2 pracovních dnů na vámi zvoleném výdejním místě zásilkový. Po odeslání objednávky Vám od zásilkový přijde email s trasovacím číslem. Po doručení zásilky na výdejny místo Vám přijde email a sms zpráva s heslem. Od této chvíle si objednávku můžete vyzvednout nejpozději do 7 kalendářních dnů.

Způsob platby

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencována Platební instituce působící pod dohledem Národní banky. Platby probíhající přes platební bránu jsou plně zabezpečeny a všechny informace jsou šifrována.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, které najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zajištěno standardem 3D Secure, tak budete pravděpodobně požádáni o zadání číselného kódu, který dostanete SMSkou od své banky.

Online rýchly převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a tu potvrdíte již připraven předvyplněný platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b,
Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba předem na účet

Za objednávku zaplatíte převodem na náš bankovní účet pomocí Internet bankingu. Objednávku odesíláme ihned po připsání peněz na náš bankovní účet. Všechny potřebné údaje k platbě najdete v potvrzení o objednávce.

Platba Dobírkou

Za objednávku zaplatíte při převzetí.

Poštovné a balné:

Zásílkovna: 100 Kč

123 Kurír : 100 Kč

Objednávka nad 2000 Kč - DOPRAVA ZDARMA!

 

Způsoby platby

Platba předem na účet: 0,00 Kč

Platba kartou: 0,00 Kč

Online Rýchly převod: 0,00 Kč

Platba Dobírkou: 50 Kč

Influence